Logo HCC Veenendaal
Home Nieuws Nieuwe software VLC media player 1.1 krijgt ondersteuning voor extensies

Eerstvolgende clubavond

MEI
21

21-05-2012 20:00 - 22:00
HCC Veenendaal: Windows (Live) Movie Maker
Op maandag 21 mei 2012 hebben we weer een interessante lezing voor u. Velen van ons kennen het probleem. We maken ontzettend veel foto's met onze digitale camera's, bewaren ze op onze Pc's, maar "vergeten" om ze af te laten drukken. Met Windows Movie Maker kunt u snel een professioneel uitziende diashow maken van je digitale foto's. Met speciale effecten, overgangen, geluid en bijschriften maak je een geheel eigen verhaal om aan je familie en vrienden te laten zien. Windows Live Movie Maker is onderdeel van Windows Live Essentials en is volledig gratis te downloaden voor gebruik op Vista en Windows 7. Voor XP-gebruikers is Windows Movie Maker standaard in Windows XP aanwezig.

VLC media player 1.1 krijgt ondersteuning voor extensies Afdrukken E-mailadres
Nieuwe software
Geschreven door Tweakers.net   
dinsdag, 02 februari 2010

VLC mediaspelerDe in aanbouw zijnde versie 1.1 van de VLC media player gaat extensies geschreven in de scripttaal Lua ondersteunen. Hierdoor kunnen derde partijen net als bij bijvoorbeeld Firefox uitbreidingen voor de populaire opensource-mediaspeler uitbrengen.

De VLC-teamleden stellen dat zij geïnspireerd zijn geraakt door Firefox, de browser die zijn populariteit voor een groot deel te danken heeft aan het grote aantal vrij verkrijgbare extensies. Het idee is dan ook opgevat om plugins te ondersteunen in de aankomende versie van 1.1 van VLC media player.

VLC-extensies zouden in staat moeten zijn om als scrapers informatie van het web te plukken en deze in vensters te tonen. Als voorbeeld wordt content afkomstig van Wikipedia, IMDB en Last.fm genoemd, terwijl bijvoorbeeld ook ondertitels en songteksten van websites geplukt kunnen worden.

Momenteel is versie 1.1 van 'alleskunner' VLC media player nog volop in ontwikkeling, maar in de nightlies kan al wel geëxperimenteerd worden met een aantal extensies. De plugins zijn geschreven in de scripttaal Lua en kunnen via het plugins & extensions-venster beheerd worden. De nightlies kunnen ook in Ubuntu worden geïnstalleerd.

Bron: Tweakers.net 2 februari 2010

 

Binnenkort

MEI
21

21-05-2012 20:00 - 22:00
HCC Veenendaal: Windows (Live) Movie Maker

MEI
27

27-05-2012
Pinksteren

MEI
28

28-05-2012
Pinksteren

Activiteiten kalender

loader

laatste forum berichten

© 2012HCC Veenendaal, Ontworpen door H Bellwinkel Web Design.
xhtml valid css valid