Logo HCC Veenendaal
Home Nieuws Algemeen nieuws 'Alle nieuwe malware richt zich op Android'

Eerstvolgende clubavond

MEI
21

21-05-2012 20:00 - 22:00
HCC Veenendaal: Windows (Live) Movie Maker
Op maandag 21 mei 2012 hebben we weer een interessante lezing voor u. Velen van ons kennen het probleem. We maken ontzettend veel foto's met onze digitale camera's, bewaren ze op onze Pc's, maar "vergeten" om ze af te laten drukken. Met Windows Movie Maker kunt u snel een professioneel uitziende diashow maken van je digitale foto's. Met speciale effecten, overgangen, geluid en bijschriften maak je een geheel eigen verhaal om aan je familie en vrienden te laten zien. Windows Live Movie Maker is onderdeel van Windows Live Essentials en is volledig gratis te downloaden voor gebruik op Vista en Windows 7. Voor XP-gebruikers is Windows Movie Maker standaard in Windows XP aanwezig.

'Alle nieuwe malware richt zich op Android' Afdrukken E-mailadres
Algemeen nieuws
Geschreven door NU.nl   
maandag, 21 november 2011

Android logoAMSTERDAM – Alle nieuwe malware die tijdens het derde kwartaal van 2011 ontdekt is, is gericht op Android. Het aantal bedreigingen voor het mobiele platform neemt explosief toe.

Dat stelt beveiligingsbedrijf McAfee op basis van nieuwe cijfers tegenover TechCrunch.
Alle nieuwe malware die in de maanden juli, augustus en september ontdekt is, is gericht op Android. Sommige malware richt zich op meerdere platformen, maar Android maakt daar altijd deel van uit.
Deze trend is niet nieuw, maar de stijging zet wel onverminderd door. Door de toenemende populariteit van Android zien ook cybercriminelen kansen. In het derde kwartaal was Android goed voor 52 procent van alle smartphones wereldwijd.
In diezelfde periode nam het aantal bedreigingen voor het systeem toe met 37 procent in vergelijking met het tweede kwartaal. De stijging dat kwartaal was overigens nog hoger, 72 procent, maar qua absolute aantallen blijft de groei nagenoeg gelijk.

Nieuwe malware
Volgens McAfee maken cybercriminelen in het derde kwartaal vooral gebruik van trojans die via de sms verstuurd worden en zo persoonlijke informatie stelen. Ook ziet het bedrijf een toename in neppe beveiligingssoftware waardoor gebruikers denken zich te beveiligen, maar in praktijk data verliezen.
In het eerste kwartaal van dit jaar was het platform Symbian van Nokia nog de nummer 1 wat betreft nieuwe bedreigingen. Vanaf die periode nam de interesse van cybercriminelen echter flink af.

Bron: NU.nl 21 november 2011

 

Binnenkort

MEI
21

21-05-2012 20:00 - 22:00
HCC Veenendaal: Windows (Live) Movie Maker

MEI
27

27-05-2012
Pinksteren

MEI
28

28-05-2012
Pinksteren

Activiteiten kalender

loader

laatste forum berichten

© 2012HCC Veenendaal, Ontworpen door H Bellwinkel Web Design.
xhtml valid css valid