Logo HCC Veenendaal
Home Nieuws Algemeen nieuws 'Google Drive-opslagdienst nu echt op komst'

Eerstvolgende clubavond

MEI
21

21-05-2012 20:00 - 22:00
HCC Veenendaal: Windows (Live) Movie Maker
Op maandag 21 mei 2012 hebben we weer een interessante lezing voor u. Velen van ons kennen het probleem. We maken ontzettend veel foto's met onze digitale camera's, bewaren ze op onze Pc's, maar "vergeten" om ze af te laten drukken. Met Windows Movie Maker kunt u snel een professioneel uitziende diashow maken van je digitale foto's. Met speciale effecten, overgangen, geluid en bijschriften maak je een geheel eigen verhaal om aan je familie en vrienden te laten zien. Windows Live Movie Maker is onderdeel van Windows Live Essentials en is volledig gratis te downloaden voor gebruik op Vista en Windows 7. Voor XP-gebruikers is Windows Movie Maker standaard in Windows XP aanwezig.

'Google Drive-opslagdienst nu echt op komst' Afdrukken E-mailadres
Algemeen nieuws
Geschreven door Tweakers.net   
donderdag, 09 februari 2012

Google logoGoogle staat nu echt op het punt om zijn opslagdienst Drive te introduceren, claimt de doorgaans goed ingelichte Wall Street Journal. Hiermee zou het de concurrentie met Dropbox aangaan. De eerste berichten over Drive dateren al van 2006.

De opslagdienst wordt in de komende weken of maanden uitgerold en zal voor consumenten en bedrijven voor het grootste deel gratis worden, claimt de Wall Street Journal. Alleen voor de opslag van grote hoeveelheden bestanden moet betaald worden. Met behulp van Drive kunnen gebruikers naar verluidt documenten, foto's en video opslaan en met elkaar delen.

Het delen zou via meerdere op internet aangesloten apparaattypes kunnen. De WSJ beschrijft een scenario waarbij een smartphonebezitter video opneemt, dit via de Drive-app upload en zijn vrienden mailt met een link naar het bestand. Niet bekend is hoeveel gigabyte gebruikers gratis krijgen en hoe groot bestanden mogen zijn.

Er gaan al jarenlang geruchten over de introductie van een opslagdienst door Google. Al sinds 2006 duikt de naam GDrive regelmatig op. Begin 2010 begon Google al een opslagdienst, maar dit betrof vooral het stallen van documenten voor Google Docs. Ook is Google in de VS inmiddels de Music-dienst voor het opslaan van muziek gestart.

Bron: Tweakers.net 9 februari 2012

 

Binnenkort

MEI
21

21-05-2012 20:00 - 22:00
HCC Veenendaal: Windows (Live) Movie Maker

MEI
27

27-05-2012
Pinksteren

MEI
28

28-05-2012
Pinksteren

Activiteiten kalender

loader

laatste forum berichten

© 2012HCC Veenendaal, Ontworpen door H Bellwinkel Web Design.
xhtml valid css valid